Loading...
Dacă eşti vizitator şi vrei să te înregistrezi, apasă aici.

Ruls România - We eliminate the competition

» Deţi un site şi vrei să şti părerea celorlalţi despre el? Nicio problemă, împarte aici site-ul tău cu noi.
Cosmin#
Membru
Țara de origine: Romania
Nume Real: Cosmin
Nivel cunoştinţe IT: 10
Status: Neconectat

Ruls România - We eliminate the competition

Mesajde Cosmin# » 11 Sep 2017, 22:17

Nume: Ruls.Ro
Fondator: Cosmin#
Categorie: GAMING Universal
Nr. total mesaje: 4.662
Nr. total membri: 11
Data infintarii: 03.01.2012 [Reinstalat pe 10.09.2017]
Descriere: Înfințarea Communitâți Ruls.Ro a avut loc in anul 2012 pe data de 03.01.2012 de catre lyvyu , avand ca activitate constanta 4 ani , in acest 4 ani a strans un numar de 93 de servere gazduite in aceasta si peste 170.000 membri , in ultimul an 2016-2017 , fondatorul a parasit communitatea lasando in paragina. Iar in data de 10.09.2017 am aparut eu (Cosmin#) si am vorbit cu fostul FONDATOR si am reusit sa redeschid aceasta veche si frumoasa communitate. Speram sa ajungem dinou acolo unde am fost , si unde ne iese locul.

Forumul detine si o firma proprie de host - Portalul clienţilor - SC LARGE SERVER NET SRL

Forumul este in cautare de STAFF activ , care sa se implice la dezvoltarea forumului.

Dar tot in acelasi timp , cautam si servere de METIN2/CS 1.6/CSGO/SAMP/MINECRAFT/BATTLEGORUNDS.

Daca vrei sa stai de vorba cu mine sau cu ceilalti mebri ai communitati te asteptam pe TEAMSPECK3 - TS.RULS.RO

Cam asta ar fi de zis ,va asteptam cu un cont si cu o prezentare pe - Ruls.Ro - We eliminate the competition

Link: Ruls.Ro - We eliminate the competition

Înapoi la “Site-ul meu!”