Malwarebytes Anti-Malware 2.2.1 FREE

» Aici veţi găsi strict programe FREE
Post Reply
tataieee
Administrator
Nume Real: Alexandru Costin
Nivel cunoştinţe IT: 10

11 Apr 2016, 19:38

Image
Malwarebytes anti-malware esta cel mai bun program de devirusare gratuit, indepartand cu succes virusi, malware, antivirusi falsi, spyware,adware si troieni. Exista doua versiuni ale produsului: free sau contra cost.

Desigur eu recomand versiunea free deoarece nu este mare diferenta inte ele, doar ca cel contra cost are real time protection. Instalati versiunea free pentru ca va merge alaturi de orice antivirus. Nu consuma mult si este foarte bine daca faceti o scanare rapida macar o data pe luna. Inainte de scanare va trebui sa il actualizati asta deoarece versiunea free nu-si face update automat. Acest produs foarte bun ( aveti versiunea premium 14 zile gratuit), il puteti descarca de aici: http://www.malwarebytes.org/

Suesa: https://programe4incepatori.wordpress.c ... -gratuita/
*Email: w.tataieee@gmail.com
*PayPal: w.tataieee@yahoo.com
Alex Gabriel
Membru
Nivel cunoştinţe IT: 5

07 May 2016, 13:18

Era un truc sa iei premium cu 1 euro dar nu stiu daca mai e functional, cine vrea sa incerce poate sa o faca .
1 - Cumperi un cod de activare de pe g2a.com ( 50c - 1Eur )
2 - Activezi Malwarebytes
3 - Uninstall + registry clean
4 - Install Malwarebytes si bagi acelasi cod de activare.

Vei primi un mesaj cum ca codul introdus este generat si nu e ok dar iti vor oferi totusi protectie full 365 de zile. Eu asa 'am descoperit' asta si pot sa zic ca nu am avut probleme vreo jumate de an pentru ca am reinstalat windows si nu m-a lasat sa bag iar acel cod.
Ali
Membru
Nume Real: Alex
Nivel cunoştinţe IT: 9

23 May 2016, 13:25

Nu consuma multe resurse, si eu il am instalat impreuna cu Windows Defender de la Win10.
RazvanCosta
Moderator
Nume Real: Razvan Constantin
Nivel cunoştinţe IT: 5

10 Feb 2017, 22:18

Este unul dintre cele mai bune programe din categoria sa. Recomand!
Post Reply

Return to “Programe FREE”