Se lucreaza la forum !

» Bine aţi venit!
genugeo85
Membru
Nivel cunoştinţe IT: 5

21 Apr 2018, 18:59

In continuare nu ma pot loga... Imi apare "Invalid credentials"! Userul este genugeo85...
Va rog, puteti rezolva situatia? Multumesc anticipat !
Syncr0n
Tehnician Forum
Nume Real: Sava Sebastian
Nivel cunoştinţe IT: 9

23 Apr 2018, 14:36

Nu inteleg de ce nu deschizi un subiect unde trebuie. Observi ce titlu are acest subiect? Aici trebuie sa se dezbata alt subiect.
https://ssebastian.tk/
genugeo85
Membru
Nivel cunoştinţe IT: 5

28 Apr 2018, 15:46

Ce-i atata ofuscare ca nu m-am incadrat in nu stiu ce rubrica a forumului? Eu nu am timp sa flecaresc cu voi pe forum!!! Daca ma rezolvati, bine daca nu, renunt la tracker, imi sterg toate torentele tracker-ului vostru cu care stau la seed si... s-auzim numai de bine! Am cerut o chestie de bun simt, nu am chef sa ma dojeneasca aiurea unul si altul care probabil au doar o treime din varsta mea! Sunt satul de orgolii imberbe de copii cu pubertate prelungita. Nu inteleg cum bramburind voi tracker-ul, sa nu ma mai pot loga, desi m-am comportat corect si am cerut civilizat sa se rezolve o problema care e din vina voastra, nu a mea. O rezolvati, bine, nu o rezolvati, sa fiti sanatosi!
tataieee
Administrator
Nume Real: Alexandru Costin
Nivel cunoştinţe IT: 10

29 Apr 2018, 07:48

genugeo85 wrote:
Ce-i atata ofuscare ca nu m-am incadrat in nu stiu ce rubrica a forumului? Eu nu am timp sa flecaresc cu voi pe forum!!! Daca ma rezolvati, bine daca nu, renunt la tracker, imi sterg toate torentele tracker-ului vostru cu care stau la seed si... s-auzim numai de bine! Am cerut o chestie de bun simt, nu am chef sa ma dojeneasca aiurea unul si altul care probabil au doar o treime din varsta mea! Sunt satul de orgolii imberbe de copii cu pubertate prelungita. Nu inteleg cum bramburind voi tracker-ul, sa nu ma mai pot loga, desi m-am comportat corect si am cerut civilizat sa se rezolve o problema care e din vina voastra, nu a mea. O rezolvati, bine, nu o rezolvati, sa fiti sanatosi!
Noi nu avem lagatura cu tracker-ul pe care nu te poti loga, direfenta este ca noi suntem doar forum ei au tracker, daca ai probleme trimite email catre ei.
*Email: w.tataieee@gmail.com
*PayPal: w.tataieee@yahoo.com
Syncr0n
Tehnician Forum
Nume Real: Sava Sebastian
Nivel cunoştinţe IT: 9

07 May 2018, 11:25

genugeo85 wrote:
Vai de capul tau. Nimic mai mult :))
https://ssebastian.tk/
Post Reply

Return to “Welcome!”