Loading...
Dacă eşti vizitator şi vrei să te înregistrezi, apasă aici.

eJay Complete Collection (Dance, HipHop, House, Ibiza, R&B, Rave, Techno) – NO ISO + FULLY CRACKED + PORTABLE

» Aici veţi găsi strict programele cu serial, crack, .etc
bloodhand
Membru
Țara de origine: Romania
Nivel cunoştinţe IT: 10
Status: Neconectat

eJay Complete Collection (Dance, HipHop, House, Ibiza, R&B, Rave, Techno) – NO ISO + FULLY CRACKED + PORTABLE

Mesajde bloodhand » 14 Sep 2016, 16:06

eJay Complete Collection
--------------------------------
Contains: Dance eJay 1-7, HipHop eJay 1-6, House eJay 1&6, Ibiza eJay, R&B eJay, Rave eJay, Techno eJay 2-4

Language: English

NO ISO + FULLY CRACKED NO CD + PORTABLE

Most of the apps are SFX RARs. These are all portable. Unpack and run with batch file.

Some of the apps need installation, but after that the installation files are not needed can be deleted. All these have “patch” folder which contains the files needed to be copied in the installed path.

-------------------------
La multe dintre ele, crack-urile le-am realizat personal, cu Ollydbg, comparand executabilul original si cel crack-uit (pe care l-am gasit destul de greu) de la unul dintre softuri, in tandem cu multa, MULTA rabdare si timp.
-------------------------
https://thepiratebay.org/torrent/15826950/eJay_Complete_Collection_-_NO_ISO___FULLY_CRACKED___PORTABLE

giugiaro
Membru
Țara de origine: Romania
Nume Real: Cris Tian
Nivel cunoştinţe IT: 5
Status: Neconectat

Re: eJay Complete Collection (Dance, HipHop, House, Ibiza, R&B, Rave, Techno) – NO ISO + FULLY CRACKED + PORTABLE

Mesajde giugiaro » 27 Sep 2016, 13:36

Interesant. Nu am mai folosit de mult eJay, dar acum ca am vazut acest topic mi se pare o oportunitate buna sa il instalez din nou. Timp sa am...
Thanks!

Înapoi la “Programe cu serial!”